fbpx

Hakkımda

Anasayfa Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Merhabalar yaklaşık 4 5 yıldır çocuk sahibi olmak istiyorduk ve 2 aşılama 2 tüp bebek denememiz başarısız olması sonucunda bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Melek hanımla tanışma fırsatım oldu. Konuşması ve ilgisi beni çok rahatlattı kafamdaki tüm soru işaretlerinin cevabını almıştım. Zor bir süreç olsa da tekrar tedaviye başladık ve Melek hanımın dikkatli ve titiz çalışmaları beni çok etkiledi şuan 3 aylık hamileyim ona ne kadar teşekkür etsem az onu çok seviyoruz...

DoktorTakvimi Yorumu

Melek hanıma, defalarca tedavi olduğum fakat sonuç alamadığım polikistik over problemiyle gittim. Alakası tecrübesi ve donanımıyla beni çok rahatlattı. Hamile kalmayı bile engelleyeceğini sandığım bu sorunu kolaylıkla aştık ve tedavisi sayesinde sorunsuz bir gebelik yaşadım. Ameliyatsız tedavi gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnun kaldım teşekkür ediyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Tam anlamıyla adı gibi Melek bir hoca. Melek hocaya bebek istediğimiz için gittik. Bende polikistik over sendromu olduğu için yumurtlamada sıkıntım vardı. Üstelik bir de düşüğüm vardı. Gittiğim gibi muayene etti ve tedavi için planımızı yaptık. Beni güzel yönlendirdi ve hamile kaldım düşüğün üstünden 7 ay sonra. Melek hocaya gittiğim ilk ay tekrar hamile kalabildim. Melek hocaya çok teşekkür ederim bana bu güzel duyguyu tekrar yaşattığı için ❤️ Bu arada çalışanları çok güler yüzlü kapıdan içeriği girdiğiniz gibi kendinizi özel hissediyorsunuz. Kalp atışı için inşallah en kısa sürede tekrar gideceğim. Herkese tavsiye ederim ❤️

DoktorTakvimi Yorumu

Her şey için çok teşekkürler. Yapılan smear testimde ascus ve hpv16 pozitif gelmişti. İnternetten araştırdım kanser olabileceğim konusunda yazılar gördüm ve çok korktum. Bir arkadaşımda konuştuğumda bana Melek hanımı önerdi. Gittim sevecen ve bilgili tavırlarıyla beni o kadar rahatlattı ki. Biyopsi önerdi hiç düşünmeden yaptırdım ve sonucum temiz geldi. Hayatımı normalde döndü. Ve asla melek hocayı bırakmayacağım o nereye ben oraya. Herkse gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

DoktorTakvimi Yorumu

Çok büyük ağrılarım vardı, sürekli sancım oluyordu ve dönem dönem regl olmadığım halde kanamalarım oluyordu. Doktora gittiğimde bana büyük bir kistimin olduğu ve ameliyatla alınması gerektiği söylendi. Ameliyattan korktuğum için başka doktorlara da muayene olmaya başladım ve o sırada bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Melek Hanım'a yönlendirildim. Bana Laparoskopi ile bu ameliyatı yapabileceğini söyledi. En başta tedirgin bir şekilde gittiğim halde Melek hanımla konuştuktan sonra üzerimdeki bütün tedirginliği ve korkumu attım. Sonrasında bana Laparoskopi ile bu ameliyatı yaptı ve hastanede yalnızca 1 gün kaldım. Eve gittiğimde çok nadir ağrılarım olsa da çok rahat bir ameliyat süreci geçirdim ve çok memnun kaldım. Gerek ameliyat sonrasındaki ilgisi ve alakası ile gerek kontrollerimdeki sevecen ve ilgili tavırları ile bana bu zorlu süreci rahatlıkla atlattırdığı için hocamıza çok teşekkür ediyorum iyi ki karşıma çıkmış ve iyi ki güvenmişim, herkese de gönül rahatlığıyla hocamızı anlatıyor, tavsiye ediyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

2 yıldır her türlü denemeye rağmen gebelik olmuyordu. melek hocamla tanıştık ve mikroçip ile aşılamaya önerdi ve şuan gebeyim. Çok teşekkür ederim.

DoktorTakvimi Yorumu

Geçirdiğim enfeksiyon sebebiyle Melek Hanımla tamamen şans eseri tanıştım. Kendisi gerçekten muhteşem bir uzman. Süreç hakkında hastalarını detaylıca bilgilendirirken hassas, empatik ve (her anlamda) ince davranıyor olması içtenlikle saygı duyduğum ve takdir ettiğim bir yönü oldu. Üstelik doğal ve samimi yaklaşımı muayene olmayı da son derece eğlenceli kılmakta. İşini sevdiğini, hastalarını önemsediğini ve profesyonelliğini kendisini daha ilk gördüğüm anda hissettim. Sonuç olarak ortadaki jinekolojik durum her ne olursa olsun Melek Hanım gözüm kapalı güvendiğim ve sizin de güvenebileceğiniz bir hekim.

DoktorTakvimi Yorumu

Doğumuma 4 saat kala bir tanıdığımın vasıtasıyla kendi doktorumun doğum sancılarım ikinci gününde ortadan kaybolması neticesinde acil ve sorunlu bir erken doğum vakası olarak 01.08.2017 tarihinde tanıştım .Melek Hanım'ın ebenin acil çağrısı üzerine mesaisi bitmesine ve hastaneden çıkışını almasına rağmen yoldan geri dönerek ameliyathanede yardımıma koşmuştur. Muayenehane sırasında bebeğimin kafası normal haftasından düşük görünüyordu.Fakat sezaryen ile doğumda bebeğimin kafasının doğum kanalına daha önce erken müdahale yapılamadığından sıkıştığını tespit ederek kızımın hayatını kurtarmıştır.Doğum öncesinde bebeğim kakasını yutarak hem kendini hem de beni zehirlemeye başlamıştı, fakat onun doğru ve hızlı müdahalesiyle bugün kızım ve ben çok şükür sağlıklıyız. Daha önce çalışmakta olduğu hastanede bebeğimle ziyaret ettim fakat ayrılmıştı. Şu an kızım sol tarafındaki güçsüzlük nedeniyle fizik tedavi alıyor.Ama çok şükür nöroloji doktorumuz ve fizik tedavi doktorlarımız hayatını etkilemeyeceğini ve tamamen iyileşeceğini dile getiriyor. İyiki Melek Hanım gibi doktorlar var o kızımın meleği.

DoktorTakvimi Yorumu

Bilgisi,tecrübesi,insanlığı, güler yüzü sayesinde Sevgili Meleğime kendimi teslim ettim.. Sıkıntım bağırsak ve idrar kesemin sarkmasından, bağırsaklarımın yapışmasından dolayı yaşadığım kabızlıktı. Sihirli parmakları kısa sürede beni saglığıma kavuşturdu..Ne kadar teşekkür etsem azdır.. Hep mutlu olmasını dilerim..

DoktorTakvimi Yorumu

Hayatımda gördüğüm en iyi doktor. Yaklaşımı ve güler yüzlü bilgisi halden anlayan yaklaşımı, kalbinin güzelliği yüzüne yansımış işini severek yapan ilgili benim ve bebeğim için çok uğraştı, erken doğurmama rağmen sayesinde bebeğimi kucağıma sağ salim aldım. Kendisi mükemmel bir doktor.

DoktorTakvimi Yorumu

Melek hanımın bilgisi ve ilgisinden son derece memnun kaldım. Yaklaşımı güler yüzü kendimi özel hissettirdi. Onun dediği gibi "hamilelik büyülü bir yolculuktur" ve bu yolculukta beni asla yalnız bırakmadı. Hamileliğim çok rahat geçti kendimi onun sayesinde hep güvende hissettim. Melek hanım kişiliği ile mükemmel işi ile de profesyonel bir doktor.

DoktorTakvimi Yorumu

Melek hanımla hamileliğim esnasında arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İyi ki de tanımışım onu ve doğumumu o gerçekleştirmiş. Gerek bilgisi ve ilgisi ile tek kelimeyle mükemmel bir doktor. 2. Sezaryen ameliyatım olmasına rağmen çok çabuk iyileştim ve ayağa kalktım. Ayrıca sizi çok güzel dinliyor ve sorularınıza net bir şekilde açıklama yapıyor. Antalya da kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili hiç tereddüt etmeden güvenerek gidebileceğiniz bir hekim bence. Teşekkürler Melek hocam başarılarınızın devamını dilerim.

DoktorTakvimi Yorumu

Adı gibi melek gibi bir doktor... Hamileliğimizden doğumuna kadar bana çok yardımcı oldu çok güler yüzlü ve çok bilgili..hala daha her hastaneye gidişimizde yanına ziyarete gidiyoruz..kesinlikle tavsiye ediyorum...Melek hanım melek gibi bir insan.

DoktorTakvimi Yorumu

6 nisan çarşamba 2016 da doğum yaptım 1 hafta oldu Melek Hanımdan çok çok memnun kaldim kısa bir süre gecsede aramızda iletişimimiz ve ilgisinden çok memnun kaldım, tavsiye üzerine gelmiştim tavsiye edeceğim bir doktor hiç tereddüt etmeden gideceğiniz bir Dr. 37 haftalıkken tanıştım 39 da doğurdum okuyan herkese de buradan tavsiye ediyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Melek hocam dünyanın en tatlı doktoru bence. Geçirdiğimiz zaman az değil neredeyse 2 sene olmak üzere hala gidip kendisini ziyaret etmeye çalışıyorum. O güler yüzü ve sonsuz sevgisiyle insanı çok rahatlatıyor. Kendisiyle güzel bir hamilelik ve harika bir normal dogum süreci yaşadım. Hayatımın en güzel tecrübesi idi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Ben yeni doğum yaptım 5 aylık bebeğim var. Hamilelik süreci çok bilgim olmadığı bir süreçti arkadaşım Melek hanımı tavsiye etmişti gittiğimde alanında çok uzman bir doktor olduğunu fark ettim zaten hastanede en yoğun olan doktor hiç boş vakti yok şu an normal doğum yaptıysam Melek hanım sayesindedir doğum başladığında Melek hanımın mesai saati bitmişti benimle ilgilendi sakinleştirdi ben böyle iyi bir doktor tanımadım kesinlikle tavsiye ederim giden arkadaşlarım da çok memnun.

DoktorTakvimi Yorumu

Tavsiye üzerine gittim arkadaşlarımda daha önceden gitmişti 9 ay boyunca da kendisine gittim normal doğum istiyordum o kadar rahat bir doğum oldu ki 45-50 dakika gibi bir zamanda gerçekleşti hatta doğumdan sonra kalkıp yürüyebilecek kadar bile gücüm vardı kendi elleri ile bana su içirdi daha ne söyleyebilirim ki mükemmel bir doktor güler yüzlü ilgili sırf Melek hanım için tekrar doğurabilirim.

DoktorTakvimi Yorumu

Hamileliğimin ilk gününden itibaren gerek ilgisi gerek bilgisinden çok memnun kaldım. Güler yüzlü samimiyeti ve sıcaklığı ile doktor değil sanki bir arkadaş kadın doğum ve hastalıkları olan herkese tavsiye ederim.

DoktorTakvimi Yorumu

Çok Harika Bir Bayan Doktor Değilde sanki Arkadaşın Ben çok Memnun Kaldım ilgilenmesi onu size hissettirmesi çok güzel kendisine Çok çok Teşekkür Ediyorum :)))

DoktorTakvimi Yorumu

Arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim Melek Hanım'a. Gerek bilgilendirmesi, gerekse davranışlarıyla çok memnun kaldım. ilk hamileliğim bu, görüşmemizde çok rahatlattı beni, Antalya'da yaşayan ve kadın doğum ile ilgili sorunu olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye eder, kendisine de teşekkür ederim.

DoktorTakvimi Yorumu

Tek kelime "süper". Adı gibi Melek. İşi, bilgisi, ilgisi, iletişimi mükemmel. İlk doğumumu 03.03.2016 da kendisi gerçekleştirdi, ikincisi için de ona gidiyordum ancak bir süre Antalya dışında olmak zorunda olduğu için devam edemedik.Olsun melek kalpli doktorumuz burada olduğu sürece tercihimiz ondan yana.

DoktorSitesi Yorumu

Doktorların muhatap olmayı soruları kestirip atması gibi değil, alışılmışın tersine ayrıntılı, ilgili ve hastasını düşünerek cevap vermesi, sadece tıbbi ilminin değil, insanı yönününde ne kadar kuvvetli olduğunu gösterdi bana. İyi ki varsınız.. Ne kadar teşekkür etsem az. Yine de çook teşekkür ederim Melek hocam...

DoktorSitesi Yorumu

Harika bir hekim, harika bir doktor. Harika bir insan, işinde o kadar profesyonel ki hastası olarak gözüm kapalı teslim olabilirim kendisine. Böyle hekimlerimiz dünyada sayılı ve ben kendisini tanımaktan sonsuz mutluluk duyuyorum. Hayatımdaki varlığınız için şükürler olsun hocam. İyi ki varsınız. Sizi seviyorum. Melek gibi bir doktor.

DoktorSitesi Yorumu

Gerçekten iyi ki tanımışım konuşunca insana güven veren, kafandaki soru işaretlerini bıkmadan yorulmadan cevaplayan sabırlı güler yüzlü adı gibi kendide melek doktorum. İyi ki varsın 🙂

DoktorSitesi Yorumu

Merhaba, 45 yaşındayım, normal doğumla 3 çocuk dünyaya getirdim. Sonrasında gülerken ve hapşururken idrar kaçırma şikayetim başladı. Melek hanıma gittim ameliyat önerdi. Ameliyat sonrası tüm şikayetlerim kayboldu. Melek hanıma sonsuz teşekkürler.

DoktorSitesi Yorumu

İsminin anlamını taşıyan bir doktor. Laparoskopi ve Histeroskopi ameliyatlarımı yaptı ve sağlığıma kavuştum. İlgisi, güler yüzü, bilgisi mükemmeldi. Melek Hanıma çok teşekkür ederim.

DoktorSitesi Yorumu

Gözüm kapalı güvenebileceğim tek doktor. Bilgili ve cok ilgili. Bir rahatsızlığımdan dolayı 6 doktor gezdim herkes "bir şey olmaz önemli değil şu ilacı kullan geçer (geçmedi) " dediler derdime çare bulamadılar. Taki adı gibi Melek olan doktorumu bulana kadar. Pes etmedi ben seni iyileştireceğim dedi ve yaptı! 3 yıldır Melek hanıma gidiyorum. Hamileliğimi takip etti her derdime çare buldu bana destek çıktı. Bana kendimi özel hissettirdi ve hamileliğim/doğumum onun verdiği destek ve ilgi sayesinde sorunsuzca, rahat geçti. Güler yüzü ilgisi hiç azalmadı. O doktordan da öte...İyi ki böyle doktorlar var!

DoktorSitesi Yorumu