Lazerle Vajina Daraltma Antalya, 2021 Fiyatları

Lazerle Vajina Daraltma Antalya

Antalya’da yaşıyorsanız ve Lazerle Vajina Daraltma Antalya hizmeti sunan güvenilir, tecrübeli bir Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lazerle Vajina Daraltma Antalya ve Antalya Lazerle Vajina Daraltma Fiyatları gibi konularda detaylı bilgi alarak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kadınların kendilerine bile itiraf etmekte zorlandıkları konuların başında vajina genişlemesi, orgazm problemi ve idrar kaçırma şikayetleri gelmektedir. Artık bu sorunları cerrahi dışında lazer tedavisi ile çözebiliyoruz. Vajinal gevşeme problemi yaşayan , idrar kaçırma ve orgazm problem olan kadınlar, lazerle vajina daraltma tedavisi ile yüksek memnuniyet derecesinde tedavi edilebilmektedir.

Kadın cinsel organları ve anotomisi hamilelik, normal doğum, kilo alımı, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir. Bu da pelvik taban ve vajina kaslarında gevşeklik, vajina kanalında genişleme gibi sorunlara yol açabilir. Ve sonuçta kadın cinsel ilişkide yetersizlik duygusu, estetik kaygısı ve özgüven problemi yaşayabilir.

Antalya Lazerle Vajina Daraltma, lazer ışınının fototermal etkisiyle vajinal kanalın non-invaziv olarak sıkılaştırılmasıdır. Vajina dokusunda uygulanan lazerin ısı etkisi sonucunda vajeninkollajen yani bağ dokusunu yenilenmektedir. Bu yenilenmeyle bölgenin kanlanması belirgin oranda artar.

İşlem yapılan bölgeden herhangi bir doku çıkarılmamaktadır. Bu nedenle kanama veya ağrı da olmamakta, herhangi bir anesteziye veya ağrı kesiciye gereksinim duyulmamaktadır. Uygulamadan hemen sonra kadın normal günlük hayatına devam edebilmektedir.. 1 ay içinde oluşturduğu etki belirgin hale gelmektedir. Uygulama yaptıran kadınların yüzde 98’i işlem sırasında hiç ağrılarının olmadığını belirtmiştir. Lazer ile vajen daraltma sonrası buradaki dokuda kanlanma ve yapılanma arttırıldığı için kadınların yüzde 75’i daha kolay orgazm olduklarını bildirmiştir.

Antalya Lazerle Vajina Daraltma uygulaması sonrası eşlerin yaptığı değerlendirmede eşlerden yüzde 69’u tedaviden 4 ay sonra daralmanın mükemmel olduğunu yüzde 27’si iyi olduğunu yüzde 4’ü ise hafif olduğunu belirtmiştir. Hafif veya orta etki gören kadınlara ikinci bir seans güvenli bir şekilde yapılarak etkinlik arttırılabiliyor.

Antalya Lazerle Vajina Daraltma Uzmanı

Vajina yaklaşık 10 cm’lik bir kanal olmasına rağmen cerrahi uygulamalar ancak giriş birkaç cm’lik kısmına etkili olmaktadır. Oysa günümüzde lazer ile vajinal daraltma işlemi vajinal kanalın tümünü sıkılaştırmakta yani rahim ağzından vajina girişine kadar etkili olmaktadır. Böylece vajinal mukozal dokuda kollajenizasyonun uyarılmadığı tek bir alan kalmamaktadır. Kanal boydan boya daha genç bir dokusal yapıya ve anatomiye kavuşmaktadır. Ayrıca lazer vajinoplastide, uygulama cerrahi bir işlem olmaması nedeniyle vajinal bölgede yüzeysel sinir kesileri olmayacaktır. Böylece vajinal duyarlılık azalmamakta ve erkek cinsel organının vajina içinde yarattığı basınç hastalar tarafından daha iyi hissedilmektedir. Cinsel doyuma ulaşmada bu nedenle daha belirgin artmaktadır.

Cinsel Haz ve Tatminsizlik

Vajina daraltma operasyonu geçirmiş olan kişilerde ameliyat öncesi yaşanan cinsel hayatın kalitesinde olumlu yönde bir değişim olduğu gözlemlenmiştir. Vajinadaki oluşan genişliğin ortadan kalkmasını sağlayan bu operasyon sayesinde kadın ve erkekte orgazm da artış görülmüştür. Bu durum çiftlerin arasındaki ilişkiye birçok yönden olumlu şekilde yansımaktadır.

İlişki Sırasında Vajinadan Çıkan Sesler

Cinsel ilişki esnasında yaşanacak kaliteli bir orgazmın önemi hafife alınamayacak kadar büyüktür. Gevşek ve diriliğini yitirmiş bir vajinada cinsel ilişki sırasında garip sesler çıkabilmektedir. Bu durum da konsantrasyonun bozulmasına sebep olmaktadır. Yapılan vajina daraltma operasyonu sayesinde vajinanın gevşek ve sıkılığını kaybetmiş olmasından kaynaklanan sesler tamamen ortadan kalkmaktadır.

Ağrılı Cinsel İlişki

Doğum sonrasında özellikle sarkan vajinanın estetik açıdan ve gevşekliğinin ortadan kaldırılması için vajina daraltma operasyonu tavsiye edilmektedir.

İlişki Öncesi ve Esnasında Özgüven

İşlevsel ve estetik açıdan düzeltilmiş bir vajinaya sahip olan kadınların vajinal daraltma ameliyatı sonrasında özgüvenlerinde artış olduğu görülmüştür. Bu durum çiftler arasındaki uyumu olumlu yönde etkilemektedir. Kolay ve kaliteli bir şekilde orgazm olmayı, cinsel ilişkiden yüksek oranda haz almayı sağlayan vajinal daraltma operasyonları bu sayede evlilik bağlarını da olumlu yönde etkilemektedir.

Vajina sıkılaştırma nasıl yapılır?

Ağrısız, anestezi almadan ayaktan uygulanabilir, herhangi bir yan etkisi olmayan, sadece vajinal doku kalitesini artırarak, dokuyu sıkılaştıran bir yöntemdir. İşlem sonrası istirahat veya ağrı kesici ihtiyacı olmaz. İşlem sonrası cinsel perhiz sadece iki haftalık bir süreçtir. Tedavi süresi 20 dakikadır. İşlem sonrası herhangi bir komplikasyon görülmemiştir.

İşlemin avantajları

İşlem öncesi hazırlık gerektirmez, İşlem esnasında antibiyotik, ağrı kesici ihtiyacı olmaz. Başarı oranı yüksek, ayağa kalkış süresi hemen, kısa süreli bir uygulama olması nedeniyle anesteziye ihtiyaç yoktur. Enfeksiyon riski bulunmamaktadır.

Antalya Lazerle Vajina Daraltma Fiyatları

Antalya Lazerle Vajina Daraltma işlemi birçok klinikte farklı fiyatlarla yapılabilmektedir. Ancak Antalya Lazerle Vajina Daraltma Fiyatlarında esas belirleyici olan sizin ihtiyaçlarınızdır. Vajinal bölgedeki deformasyonun derecesi ve uygulama yapılacak seans sayısı Antalya vajina daraltma fiyatlarını değiştirebilir. Antalya Vajina Daraltma Fiyatları 2020 yılı için öğrenmek istiyorsanız kliniğimizle iletişime geçebilir; vajina daraltma ve diğer lazer uygulamaları hakkında merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.