Antalya Lazerle Genital Bölge Renk Açma, Fiyatları

Antalya Lazerle Genital Bölge Renk Açma

Antalya’da yaşıyorsanız ve Antalya Lazerle Genital Bölge Renk Açma hizmeti sunan güvenilir, tecrübeli bir Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek Antalya Lazerle Genital Bölge Renk Açma Fiyatları gibi konularda detaylı bilgi alarak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

(Vulva Beyazlatma)

Kadın dış genital olarak adlandırılan vulva, yapısal olarak veya sonradan normalden fazla pigmentasyon ihtiva edebilir. Bu durumun sağlık açısından herhangi bir sakıncası yoktur. Ancak estetik kaygılarla bu durumdan mutlu olmayan hastalar olabilmektedir.

Lazerle bu durum tek seansta tatminkar bir şekilde düzeltilebilmektedir. İşlem herhangi bir ön hazırlık gerektirmez, anestezi gerektirmez. Uygulama kolaydır. Oluşturulan beyazlatma çok uzun süre kalıcıdır.

Vulva yaşa ve hormonal sebeplere bağlı olarak renk değişimine uğrayabilir. Bu duruma etken olan ana hormon estrojen hormonudur. Estrojen hormonu açısından zengin olan vulva, güneş ışınlarının UV etkisi altında koyulaşabilmektedir.

Kadınların pek çoğunda gebelik esnasında artan estrojen hormonları yüzünden oluşan renk değişimleri kalıcı olmaktadır.

Gebelik dışında doğum kontrol tabletleri, polikistikoversendromu, hormonal sorunlar, cilt hastalıkları dış genital alanda renk değişimine sebeptir. Ayrıca bazı kişilerde genetik sebepler de etkili olmaktadır.

Bazı kişilerde genital bölgeye yapılan epilasyonu amacıyla uygulanan lazer uygulamaları renk değişimine sebep olmaktadır.